Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Radni Gminy Barczewo - kadencja 2024-2029

Nr okręgu
Imię i Nazwisko
Telefon
Granice okręgu
1
Mariusz Dowgiallo
505 107 498
Miasto Barczewo - część Osiedla  „ Stare Miasto” ulice: Graniczna, Grottgera, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Krótka, Mikołaja Kopernika od nr 9 do końca, Mostowa, Obrońców Warszawy, Ogrodowa, Olsztyńska, Plac Stefana Batorego, Polna, Południowa, Pomorska, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki , Targowa, Władysława Stanisława Reymonta 
2
Kinga Sidorczuk
608 659 662
Miasto Barczewo-część Osiedla  „Stare Miasto” ulice: Miasto Barczewo-część Osiedla „Stare Miasto” Ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej, Cicha, Feliksa Nowowiejskiego, Klasztorna, Mikołaja Kopernika od 1 -8, Łąkowa, Mazurska, Narbutta, Niepodległości, Plac Pocztowy, Plac Ratuszowy, Romualda Traugutta, Smętka
3
Krzysztof Dowgiałło 
575 083 745
Miasto Barczewo- Część Osiedla „ Stare Miasto” ulice: Nadrzeczna, Osiedle Zielone Wzgórze, Północna, Warmińska, Widokowa, Wiejska, Zielona
4
Sebastian Białecki 
606 646 164
Miasto Barczewo-część Osiedla „Nowe Miasto” ulice: Jana Kasprowicza, Osiedle Słoneczne
5
Adam Dowgiałło 
519 758 589
Miasto Barczewo- część Osiedla „Nowe Miasto” ulice: Kolejowa, Kajki, Miła, Prosta, Przemysłowa, Pułaskiego, Rzemieślnicza, Wojska Polskiego, Zatorze
6
Marek Adamkowski 
502 500 159
Miasto Barczewo- „Osiedle Domków Jednorodzinnych” ulice: Adama Asnyka, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Harcerska, Jana Brzechwy, Jana Długosza, Janusza Korczaka, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Lipowa, Marii Konopnickiej, Melchiora Wańkowicza, Nowodworcowa, Osiedlowa, Szczepańskiego, Wiśniowa, Wschodnia
7
Maciej Zakrzewski 
509 395 242
Sołectwa: Barczewko, Biedowo, Radosty, Szynowo
8
Bartłomiej Adamczuk 
519 426 078
Sołectwa: Kronowo, Stare Włóki, Wipsowo
9
Andrzej Turek 
603 937 316
Sołectwa: Łęgajny
10
Mirosław Małkowski
(Przewodniczący Rady Miejskiej)
728 323 660
Sołectwa: Bark, Bogdany, Kaplityny, Mokiny, Skajboty, Wrócikowo , Zalesie
11
Tomasz Kaczor 
(Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej) 
502 180 883
Sołectwa: Kromerowo, Niedźwiedź, Ramsowo, Ramsówko
12
Paweł Kubicki
501 434 790
Sołectwa: Nikielkowo
13
Beata Jakubiak 
(Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej)
602 486 476
Sołectwa: Wójtowo
14
 
 
Sołectwa: Lamkowo, Łapka, Maruny , Ruszajny
15
Marek Makrucki 
600 791 904
Sołectwa: Bartołty Wielkie, Jedzbark, Krupoliny, Leszno, Odryty, Kierźliny, Tumiany