Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Komisja Sportu, Turystyki, Kultury i Promocji Gminy

Plan pracy Komisji Sportu, Turystyki, Kultury i Promocji Gminy:Posiedzenia Komisji Sportu, Turystyki, Kultury i Promocji Gminy:


  • ZAWIADOMIENIE - Posiedzenie Komisji Sportu, Turystyki, Kultury i Promocji Gminy w dniu 23 maja 2023 roku godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Barczewie. Komisja zajmie się zaopiniowaniem projektów uchwał i będących w porządku obrad oraz wydaniem opinii na temat wniosków o przyznanie nagród dla sportowców z Gminy Barczewa za osiągnięcia w 2022 roku.

  • ZAWIADOMIENIE - Posiedzenie Komisji Sportu, Turystyki, Kultury i Promocji Gminy w dniu 25 kwietnia 2023 roku godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Barczewie. Komisja zajmie się zaopiniowaniem projektów uchwał i sprawozdań będących w porządku obrad LV/2023 sesji Rady Miejskiej.

  • ZAWIADOMIENIE - Posiedzenie Komisji Sportu, Turystyki, Kultury i Promocji Gminy w dniu 18 stycznia 2023 roku o godz. 15.30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Barczewie. Komisja zajmie się zaopiniowaniem planu pracy Centrum Kulturalno-Bibliotecznego na rok 2023 oraz informacji o aktualnie prowadzonych formach promocyjnych Gminy Barczewo.

Kategorie strony: BIP